«آشنايي اجمالي با مجموعه پژوهشي مدرسه علميه رضويه»

مقام معظم رهبری:

«مجموعه کارهای پژوهشی حوزه بايد بتواند يک جمع کامل و يک منظومه کامل را به

وجود بياورد تا همه نيازهايي را که حوزه متصدی و مهتم به آن است، پوشش بدهد.»

                                                                                       « سخنرانی مقام معظم رهبری 15/7/1379»

معرفی واحد پژوهش کلیک بفرمایید:

 صفحه پژوهش

نشست‌ تخصصی «عصر زندگی»

رای دهی:  / 4
ضعیفعالی 

نشست‌ تخصصی «عصر زندگی 1» با همکاری حوزه علمیه خراسان، مدرسه علمیه رضویه و امورخواهران آستان قدس رضوی«عصر زندگی» سلسله برنامه‌هایی با موضوع خانواده که با همکاری حوزه علمیه خراسان، مدرسه علمیه رضویه و امورخواهران آستان قدس رضوی هر دو هفته یک‌بار با حضور اساتید حوزه و دانشگاه در مدرسه تخصصی قرآن و عترت توسط مرکز هنر و رسانه حوزه علمیه خراسان ضبط و تهیه می‌شود،برگزارمی گردد.

حبیبه  ندری، مسئول اداره پژوهش خواهران حوزه علمیه خراسان پیرامون دوره آموزشی «عصر زندگی» به خبرنگار «حوزه» گفت:

دوره آموزشی از مهرماه سال 96 با هدف تربیت پژوهشگر زن و خانواده با همکاری حوزه علمیه خراسان، مدرسه علمیه رضویه و امورخواهران آستان قدس رضوی آغاز شد .

 

وی با اشاره به اینکه افراد شرکت‌کننده در این دوره از پژوهشگران یا اساتید حوزه‌های خانواده و روان‌شناسی هستند، ادامه داد: مرحله عمومی این دوره آموزشی به مدت 6 ماه در سال 96برگزار شد و در هفته به مدت 4 ساعت مهارت‌های لازم آموزش داده شد.

 

ندری افزود: دوره تخصصی از آغاز سال 97 به‌صورت  سلسله نشست‌های سبک زندگی اسلامی  به نام «عصر زندگی» با محوریت 15محور ابلاغی رهبر معظم انقلاب، زن و خانواده  که در اولین نشست  به موضوع  اصول كلي حاكم بر خانواده ديني توسط  دكتر عزت السادات میر خانی استاديار دانشگاه تربيت مدرس برگزار شد.

 

مسئول اداره پژوهش خواهران حوزه علمیه خراسان گفت: نشست‌های سبک زندگی اسلامی  به نام «عصر زندگی» هر دو هفته یک‌بار با حضور اساتید حوزه و دانشگاه در مدرسه تخصصی قرآن و عترت توسط مرکز هنر و رسانه حوزه علمیه خراسان ضبط و تهیه می‌شود.

 

گفتنی است، دومین دوره آموزشی نیز از سال به‌صورت حضوری و مجازی با همکاری حوزه علمیه خراسان و نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها از مهرماه 97 آغاز خواهد شد.

 

 

 

 

 

 

 • نشست فعالان قرآنی

  اولین نشست فعالان قرآنی

 • در محضر عالم آل محمد صلی الله علیه وآله

  بیانات استاد محترم جناب آقای دکتر نخاولی(جایگاه والای حضرت رضا علیه السلام و نقش تأثیر گذار ایشان در حفظ اسلام حقیقی از هجوم شبهات )

 • همایش حریم عفاف 1

  آیت الله العظمی علم الهدی حفظه الله

 • همایش حریم عفاف 2

  سخنرانی اساتید بزرگوار حجت الاسلام والمسلمين يعقوبيان ,حجت الاسلام والمسلمين خامه گر , حجت الاسلام والمسلمين معرفت ,بیش از 250 نفر از طلاب و اساتید حوزه های علمیه خواهران و جمعی از دانشجویان

 • همایش حریم عفاف 1

  خانم دکترنیلچی زاده وسرکارخانم زلفی زاده استادحوزه

 • همایش حریم عفاف 2

  تقدير و تشكر از برترين هاي آموزشي و پژوهشي مدرسه و اهداء جوایز به مقالات برتر شرکت کننده در همایش

 • همايش حريم عفاف 2

  اختتامیه همايش حريم عفاف با مداحي ذاكر اهل بيت حاج آقاي پيرزاد